×

HOGASH STUDIOS

We're a full-service digital agency that believes being a Favorite brand is more valuable than just being a Famous one. We craft beautifully useful, connected ecosystems that grow businesses and build enduring relationships between brands and humans.

© 2017 Kallyas | All rights reserved hogash.

Dowiedz się O NAS więcej

Dlaczego jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie?

O NAS

Nasza oferta kierowana jest do małych i średnich firm, które albo zaczynają swoje działania i chciałyby rozwijać swoją sprzedaż przez szeroko definiowane działania wspierające sprzedaż (marketing połączony ze sprzedażą) albo chciałyby zmienić już istniejące procesy i zrewidować dotychczasowe działania marketingowe.

NASZ

MARKETER

Nasz MARKETER jest łącznikiem pomiędzy Klientem a wykonawcą danej usługi/projektu. Nawiguje i pomaga Klientowi odnaleźć się w bardzo rozbudowanych działaniach marketingowych. Stawiamy tylko na praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które mają rzeczywisty wpływ na rozwój biznesu naszych Klientów.

Insight nr 1

Prowadząc rozmowy z Klientami znamy ich największe wątpliwości. Każdy chce się rozwijać, zwiększać sprzedaż, zwiększać zyski. Ale nie każdy musi wiedzieć jak to uczynić w najbardziej optymalny sposób. Nikt nie chce bezsensownie wydać pieniędzy. Każda wydana złotówka na wsparcie musi nieść za sobą odpowiednie korzyści i parametry wzrostu. Dlatego celem współpracy jest przygotowanie najbardziej optymalnych rozwiązań oraz narzędzi wspierających sprzedaż i efektywne działania.

Insight nr 2

Wielu naszych klientów osiągnęło już odpowiedni poziom organizacji, ale nie mają odpowiednich i wystarczających środków na wsparcie sprzedaży całym rokiem. Tym samym nie potrzebują oddelegowanego pracownika zajmującego się działaniami wsparcia sprzedaży przez cały rok (tzw. działania „ad hoc”.). Dlatego chętnie korzystają z wynajęcia pracownika zdalnego (emarketera), który będzie działał na identycznej zasadzie, ale bez fizycznej obecności w biurze Kienta.

Insight nr 3

Rosnące koszty pracy oraz pensje wymuszają na organizaji pewne zmiany. Czasami sam przyrost biznesu nie jest wystarczjący do sprawnego funkcjonowania firmy. Firmy szukają oszczędność ale chcą mieć serwis na takim samym albo nawet lepszym poziomie. Dlatego outsourcing jest najbardziej optymalną metodą redukcji kosztów. Przy obecnej technologii, odpowiedniej pracy zdalnej mozna wy-outsoursować praktycznie każde stanowisko – marketing nie jest tutaj wyjątkiem.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób z bardzo dobrym warszatatem marketingowym. Posiadamy doświadczenie z róznych branż. Każdy z nas przeszedł różne etapy swojej kariery w mniejszych bądź większych firmach na stanowiskach marketingowych, sprzedażowych, konsultingowych czy agencjach marketingowych. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym zespołem marketerów z olbrzymią pasją i chęcią do działania.

Nasze doświadczenie i wiedza jest ogromna. W swoim portfolio mamy Klientów z szeroko rozumianej branży technicznej (HVAC, Automotive, Oświetlenie, Nowe Technologie). „Zjedliśmy zęby” na FMCG (produkty impulsowe, branża alkoholowa, spożywcza). Współpracowaliśmy również z klientami z branży elektroniki konsumenckiej (SDA, Beauty). Z naszego modelu coraz częściej korzystają klienci z produktami usługowymi (produkty finansowe, aplikacje online, serwisy społecznościowe).

Historia działaności firmy w pigułce:
2007

Rozpoczęcie działaności jako firma konsultingowa

2007-2008

Rozwój  kompetencji zespołu, nawiązanie współpracy z nowymi kientami

2009

Pierwszy model oustourcingu (stworzenie 4 osobowego zespołu Trade Marketingu dla firmy z branży automotive)

2010

Pozyskanie nowych klientów do współpracy na zasadzie konsultingu i outsourcingu

2015

Powstanie zespołu TwójMarketer – efektywnego systemu i procedur do zdalnej pracy świadczonej na rzecz Klientów

2015-2016

Pozyskanie kilku kluczowych klientów dla pracy zdalnej

2017

Rozwój nowych usług, możliwości - czekamy na nowe wyzwania

OBECNIE
OBECNIE

2018

Od sprzedaży, customer marketingu, brand marketingu, trade marketingu czy komunikacji off i online. Podejmiemy się każdego zadania jeśli uznamy, że ma ono sens i jest pragmatycznie uzasadnione. Nie podjemiemy się współpracy  jeśli nie wierzy w sukces danego przedsięwzięcia.

Oprócz ogromnego doświadczenia posiadamy odpowiednie wykształcenie kierunkowe, psychologiczne, marketingowe, sprzedażowe i dlatego tworzymy niesamowicie zgrany i kreatywny zespół.

Fakty świadczące o naszym profesjonalizmie
0
Tyle pieniędzy naszych Klientów już wydaliśmy. Wiemy co działa!!!
0
Kategorie produktowe wprowadzone z sukcesem na rynek
0
18 na 240 - tyle projektów zakończyło się kompletnym fiaskiem z naszej strony
1
Promocji wprowadzonych na rynek z różnych branż
0
Briefy przygotowane przez nas zespół
0
Badań zrealizowanych dla Klientów
0
Tyle produktów wprowadziliśmy na polski rynek
0
Wprowadzonych aplikacji webowych, mobilnych automatyzujących marketing i sprzedaż
Kreujemy rynek poprzez swoje doświadczenie

Rozpocznijmy współpracę w 3 krokach:

Sprawdź nas bezpłatnie i zobacz co jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie w jedynie 3h:

Zleć nam zadanie

Zleć nam zadanie do wykonania i przekonaj się jak wiele potrafimy,

Czy przekonaliśmy Cię?

Przeanalizujemy efekty naszej pracy dla Ciebie, podzielimy się uwagami, omówimy możliwości i zakres naszej współpracy. Czy już Cię przekonaliśmy do nas? Nie pozostaje nic innego, jak przejść do ostatniego kroku ...

Wybierz pakiet

A teraz wybierz optymalny dla siebie pakiet i pozwól nam działać.
Dziękujemy!

JEŚLI NADAL NIE JESTEŚ PRZEKONANY CO DO WSPÓŁPRACY Z NAMI

Prosimy o kontakt, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

TOP