×

HOGASH STUDIOS

We're a full-service digital agency that believes being a Favorite brand is more valuable than just being a Famous one. We craft beautifully useful, connected ecosystems that grow businesses and build enduring relationships between brands and humans.

© 2017 Kallyas | All rights reserved hogash.

Jak DZIAŁAMY?

SZYBKO I SKUTECZNIE!

SPOSÓB DZIAŁANIA

Czujemy się w pełni odpowiedzialni za zadania powierzone przez naszych Klientów. To oznacza, że bierzemy również odpowiedzialność za biznes naszego Klienta i wyniki wszystkich zaproponowanych przez nas działań:

01

Analiza potrzeb

Najważniejszy element od którego zaczynamy przystąpienie do współpracy. Poznajemy specyfikę pracy Klienta oraz całej organizacji, system raportowania, system sprzedaży, dotychczasowe działania, wizję oraz oczekiwania Klienta względem efektów naszej współpracy. Takie rozpoznanie z naszej strony w dużej mierze wpływa na osiąganie jeszcze lepszych wyników biznesowych podczas implementacji przygotowanej strategii. Tylko na prawdę "dogłębne" wniknięcie w struktury Klienta umożliwia realizować ponad przeciętne wyniki.
02

Szczerość w biznesie

Kolejny ważny krok przy współpracy. Nie realizujemy projektów, w które nie wierzymy. Dlatego dokładamy starań, aby przed decyzją o współpracy Klient dobrze rozumiał zagadnienia związane z realizacją danej usługi, był świadomy korzyści oraz uwarunkowań środowiskowych wpływających na ich realizację. Naszym zadaniem nie jest zaimplementować pełen zakres działań tylko rekomendacja tych najbardziej skutecznych i efektywnych.
03

Określenie zasad współpracy + KPI’s

Ustalenie odpowiedniego poziomu i zasad współpracy jest kolejnym ważnym krokiem. Odpowiednio zdefiniowane czynniki wpływające na sukces (KPI’s) są jednym z najważniejszych i zarazem najtrudniejszych etapów współpracy . Tylko postawienie ambitnych, kwantyfikowalnych oraz jasno określonych celów jest kluczem do sukcesu. Naszym założeniem jest dążenie do najprostszego i zarazem skutecznego modelu pracy w systemie gdzie obydwie strony wiedzą jakie są oczekiwania i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
04

Przejrzysty system działania

Na każdym etapie, w każdym momencie Klient ma wgląd w to co robimy i na jakim jesteśmy etapie. Zawsze cechuje nas pełna transparentność. Takie zasady stanowią u nas jeden z wielu fundamentów działania. Nie tylko przy współpracy z Klientem ale również w naszych wewnętrznych procesach firmowych.
05

Gwarancja

Bierzemy pełną odpowiedzialność za działania, dlatego też w przypadku niepowodzenia danego projektu realizujemy działania naprawcze, które minimalizują straty poniesione przez Klienta. Oczywiście nie wszystkie nasze działania przyniosły odpowiedni rezultat z różnych przyczyn. Zawsze bardzo dokładnie analizujemy wszystkie procesy, weryfikujemy założenia i jeszcze raz "stawiamy" wszystko od nowa. Dzięki temu w większości przypadków osiągamy założone cele.
06

Analiza

Po skończonych działaniach przygotowujemy pełną analizę efektywności przeprowadzonych działań wraz z określeniem czynnika ROI (pełen bilans oraz zwrot z inwestycji). Bardzo uważnie śledzimy wyniki, przeliczamy i weryfikujemy "cyfry". Dla nas marketing to są w dużej mierze liczby, które poddane odpowiedniej analizie i obróbce pokazują prawdziwe efekty.
07

Długoterminowa rekomendacja

Na bazie założeń, analizy danych, zachowań otoczenia i wyników pewnych działań marketingowych, rekomendujemy długoterminową strategię. Oczywiście działania tu i teraz są bardzo ważne, gdyż pozwalają realizować zbalansowany wzrost i zapewniać dodatkową inwestycję. Natomiast rekomendacja długoterminowa pozwala Klientowi zapewnić odpowiednią wiedzę, założenia i komfort, że obrana droga jest skuteczna i odpowiednia dla niego.

Przejrzyste zasady współpracy.

ANALIZA

Diagnozujemy problem, kwantyfikujemy cele, określamy charakter współpracy oraz oczekiwania, ustalamy system raportowania i koszty

STRATEGIA

Indywidulany Plan strategicznych działań przygotowany przez zespół TwojegoMarketera

KPI's

Jasno określone parametry sukcesu zaakceptowane przez obydwie strony

IMPLEMENTACJA

Wprowadzenie działań w rynek, realizacja celów, monitoring wyników, ewentualne korekty do planu.

PODSUMOWANIE

Podsumowanie zrealizowanych projektów, rekomendacja dalszych działań.

JEŚLI NADAL NIE JESTEŚ PRZEKONANY CO DO WSPÓŁPRACY Z NAMI

Prosimy o kontakt, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

TOP